Blog | tiliaDesign

Blog

3 konkrétne tipy, ako ušetríte 20% pri budovaní záhrady

Stavba domu patrí často k jednej z najväčších investícii v živote človeka. A je prirodzené, že každý hľadá cestu,  ako by svoje náklady zefektívnil a zbytočne nenavyšoval. 

Hľadáte NÁVRH, alebo PROJEKT záhrady?

Ak by ste prišli do nášho ateliéru, v prvom rade by som sa vás opýtala, či chcete návrh záhrady, alebo návrh celého exteriéru. Či sa zaujímate len o výsadbový plán zelene, alebo hľadáte riešenie pre celú nezastavanú časť pozemku.

Záhrada je sen, ale paradoxne, vyžaduje logiku.

Napriek tomu, že svetu vládne kult rozumu, občas aj ten najzarytejší pragmatik, sa nechá unášať, nádhernými predstavami, napríklad o väčšej kancelárii, o lepšom plate, alebo o krajšom bývaní.

Záhrada nie je galéria

Vdýchnite vašej záhrade životný štýl vďaka Zelenej akadémii. Som presvedčená o tom, že záhrada by mala byť  viac než  len krásny výhľad z okna, záhon pestrofarebných azaliek, trendové výsadby o

Čo tak nedeľný obed v záhrade?

Rada by som vám predstavila dokonalú idylku. Aby neostalo pri slovách a sen sa stal skutočnosťou, pár tipov som zhrnula do praktického e-booku.  Ale pekne po poriadku.

6 položiek, o ktorých ani netušíte

Dôvodom pre stavbu rodinného domu je pravdepodobne túžba po VÝRAZNE KVALITNEJŠOM BÝVANÍ.

 

Vaša ZÁHRADA JE STAVBA. Ak to neviete, zaplatíte OVEĽA VIAC!

Záhrada je váš ďalší OBYTNÝ PRIESTOR – rozšírenie vášho domu smerom von.

Záhrada drahá ako Ferrari. NAOZAJ chcete platiť viac?

Keď sa rozhodujete pre stavbu domu, túžite po kvalitnejšom bývaní.

Pobytový exteriér s bazénom

Riešenie pobytového exteriéru na pozemku v tradičnej zástavbe nových rodinných domov. Majiteľmi je manželský pár s rozličnými požiadavkami na trávenie voľného času.

Miniatúrny pobytový exteriér 6 x 6,5 m

S rýchlou dobou prichádza rýchly, uponáhľaný život. Čoraz populárnejšie sú výstavby v radovej zástavbe s minimálnou plochou záhrady. Môže sa zdať, že na tak malom priestore človek nenájde kúsok súkromia, no opak je pravdou.

Stránky